Onze winkels.

Maak een afspraak of loop binnen in een van onze 8 winkels, zo kunnen wij je in alle rust voorzien van goed advies.

kaart-nederland

Hello Kitchen Den Haag.

Waldorpstraat 194
2521 CD Den Haag
070 30 50 040
denhaag@hellokitchen.nl

Hello Kitchen Heerlen.

In de Cramer 190a
6412 PM Heerlen
045 21 10 518
heerlen@hellokitchen.nl

Hello Kitchen Breda.

Kruisvoort 58
4814 RZ Breda
076 20 70 000
breda@hellokitchen.nl

Hello Kitchen Utrecht.

Hollantlaan 17
3526 AL Utrecht
030 20 90 589
utrecht@hellokitchen.nl

Hello Kitchen Eindhoven.

Ekkersrijt 4102A
5692 DC Son
049 97 29 364
son@hellokitchen.nl

Hello Kitchen Duiven.

Nieuwgraaf 46b
6921 RK Duiven
026 37 91 292
duiven@hellokitchen.nl

Hello Kitchen Den Bosch.

Achter het Verguld Harnas 15
5211 HL 's-hertogenbosch
073 20 60 005
denbosch@hellokitchen.nl

Hello Kitchen Alexandrium.

Watermanweg 211
3067 GA Rotterdam
010 26 99 996
alexandrium@hellokitchen.nl

Hello keukenadvies.

We verwelkomen je graag in onze winkels. Wil je verzekerd zijn van een adviseur die jou kan helpen in je zoektocht naar een nieuwe keuken? Maak dan een afspraak!

  • Bekijk alle stijlen en opstellingen in onze showroom.
  • Ontvang direct de beste prijs. Onderhandelen is niet nodig.
  • Ervaar het gemak van Hello Kitchen. Jij kiest. Wij regelen de rest.
Cookie policy

HelloKitchen gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar hellokitchen.nl/cookies. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u HelloKitchen toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen