Cookie policy

HelloKitchen gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar hellokitchen.nl/cookies. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u HelloKitchen toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen

Geen doorsnee keukenzaak

In de winkels van Hello Kitchen maken we keukens onderdeel van de totale woonbeleving. Keukens, accessoires en interieur smelten hier samen. Inspiratie opdoen? Dit is dé plek. Loop eens binnen in een van onze 7 winkels of maak een afspraak.

Duiven

Nieuwgraaf

6921 RK Duiven

026 37 91 292 duiven@hellokitchen.nl
Bekijk winkel

Rotterdam

Watermanweg

3067 GA Rotterdam

010 26 99 996 alexandrium@hellokitchen.nl
Bekijk winkel

Son

Ekkersrijt 4102A

5692 DC Son

049 97 29 364 son@hellokitchen.nl
Bekijk winkel

Utrecht

Hollantlaan 17

3526 AL Utrecht

030 20 90 589 utrecht@hellokitchen.nl
Bekijk winkel

Breda

Kruisvoort 58

4814 RZ Breda

076 20 70 000 breda@hellokitchen.nl
Bekijk winkel

Heerlen

In de Cramer 190a

6412 PM Heerlen

045 21 10 518 heerlen@hellokitchen.nl
Bekijk winkel

Den Haag - tijdelijk gesloten

Waldorpstraat 194

2521 CD Den Haag - tijdelijk gesloten

070 30 50 040 denhaag@hellokitchen.nl
Bekijk winkel

Amsterdam

Johan Cruijff boulevard 208

1101 BH Amsterdam

020 30 05 089 amsterdam@hellokitchen.nl
Bekijk winkel
Cookie policy

HelloKitchen gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar hellokitchen.nl/cookies. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u HelloKitchen toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen